NATURATIV - produkt

SOS dla Twoich dłoni!

Skuteczna ochrona i pielęgnacja

ZOBACZ WIĘCEJ

Dbanie o higienę, ze szczególnym uwzględnieniem dłoni to teraz priorytet. To one najbardziej narażone są na działanie czynników zewnętrznych. Częste mycie i dezynfekowanie wpływa negatywnie na skórę naszych rąk: wysusza, potęguje uczucie ściągnięcia, przyspiesza procesy starzenia.

Jeśli więc szukacie ratunku i sprawdzonych, naturalnych sposobów na poprawę kondycji swoich dłoni - to trafiliście w dobre miejsce!

Naturalna pielęgnacja dłoni z Naturativ


Oczyszczanie


Mycie i odkażanie dłoni to teraz priorytet. Sięgnij po naszą NOWOŚĆ: Delikatny żel myjący, który skutecznie oczyszcza, bez naruszania naturalnej bariery ochronnej skóry. Naturalne surowce i ekstrakty dbają o kondycję skóry po myciu i nie dopuszczają do wysuszenia!

nawilżanie i ochrona


Pamiętaj o skutecznym kremie! Naturalne składniki użyte w naszych Balsamach do Rąk zapewnią kompleksową pielęgnację dłoni: odżywią, nawilżą, zmiękczą, rozjaśnią, ukoją i uelastycznią. Balsamy Naturativ zapewniają prawdziwą tarczę ochronną przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi, chronią przed wysuszeniem i wolnymi rodnikami.

złuszczanie


Dwa razy w tygodniu proponujemy wykonanie delikatnego peelingu. W naszym asortymencie znajdziesz peeling cukrowy, który ściera martwy naskórek, ma bogactwo składników nawilżających i odżywczych: takie jak masło shea, masło kakaowe, masło z awokado, oliwa z oliwek.

NATURALNE SKŁADY, WYJĄTKOWA SKUTECZNOŚĆ, HIGIENICZNE OPAKOWANIA, DUŻE POJEMNOŚCI

Decydując się na nasz naturalny Balsam do Rąk otrzymujesz prawdziwą terapię dla dłoni! Balsamy Naturativ są bogate w masło awokado, masło z oliwek, kwas hialuronowy, olej słonecznikowy i ekstrakty roślinne - składniki, które głęboko odżywią skórę i utrzymują właściwy poziom nawilżenia.

Konsystencja jest bogata, ale proces wchłaniania produktu jest natychmiastowy.

Zadbaliśmy także o opakowania! Wszystkie nasze Balsamy uieszczone są w opakowaniach typu airless. Dzięki temu kremy są zabezpieczone przed rozwojem mikroorganizmów oraz utlenianiem składników, a także nie mają styczności z dłońmi, co zabezpiecza przed dostaniem się szkodliwych bakterii do wnętrza.

Nasze Balsamy to 100ml czystej przyjemności i skutecznej ochrony!

NATURATIV - produkt

ODKRYJ NASZE ZESTAWY

NATURATIV - produkt

DEZYNFEKCJA I NAWILŻANIE

Komplet dezynfekcja i nawilżanie

NATURATIV - produkt

REWITALIZACJA

Komplet rewitalizacja dla dłoni i stóp

NATURATIV - produkt

SPA

Komplet SPA dla dłoni i stóp

NATURATIV - produkt

TOTALNA DEZYNFEKCJA

Komplet totalna dezynfekcja i nawilżanie