Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Cały regulamin sklepu internetowego www.Naturativ.pl znajdziesz tu
0

Zaproś znajomych

 

SZCZEGÓŁY PROGRAMU:

Poleć nasze kosmetyki naturalne swoim znajomym, przyjaciołom czy rodzinie, a otrzymasz w podziękowaniu za każde zamówienie z Twojego polecenia specjalny rabat -15% na cały asortyment w naszym sklepie internetowym www.zuii.naturativ.pl.

Wystarczy, że zalogujesz się do serwisu, przejdziesz do strefy klienta: https://www.naturativ.pl/mojastrefa/ i klikniesz na
 "Poleć znajomym".  Uzyskasz wówczas indywidualny link, który po wysłaniu do osoby znajomej wyświetli jej kod rabatowy.

Jeśli wskazana przez Ciebie osoba, nie jest jeszcze zarejestrowana w naszych serwisach, zarejestruje się i dokona pierwszego zamówienia, otrzymasz od nas maila wraz z kodem rabatowym o wartości 15%, który będzie ważny przez 14 dni od daty otrzymania powyższego maila. Rabat może być wykorzystany tylko w naszym sklepie internetowym.

Rabat procentowy jest jednorazowy dla jednego znajomego, nie jest naliczany przy jego kolejnych zakupach.

Program nie obejmuje zakupów Kuponów Prezentowych, opłaconych Kuponem Prezentowym.

Pamiętaj - możesz zaprosić dowolną ilość osób!
 
Warunki otrzymania bonusu kwotowego w programie „Zaproś znajomych!”
 
Nasz program „Zaproś znajomych!” polega na zaproszeniu znajomych, przyjaciół czy rodziny przez polecenie, do poznania kosmetyków naturalnych.
Program przeznaczony jest wyłącznie dla użytkowników, którzy są już zarejestrowani w naszym sklepie internetowym www.naturativ.pl.
W celu rozpoczęcia polecania naszych kosmetyków naturalnych, konieczne jest zalogowanie się do serwisu i skorzystanie z funkcjonalności "Poleć znajomym".
Każdorazowe zaproszenie nowego Klienta jest premiowane przyznaniem jednorazowego rabatu procentowego o wartości 15%, osobie Polecającej. Warunkiem przyznania nagrody jest złożenie zamówienia przez nowego Klienta. Zamówienie może być złożone na dowolną kwotę. 
 
Klient (Polecający) – osoba zarejestrowana w naszych sklepach internetowych
Nowy Klient – osoba, która nie jest zarejestrowana do chwili polecenia w sklepach internetowych należących do NATURATIV Sp. z o.o., oraz która po raz pierwszy dokonała zakupów w naszym sklepie internetowym.
 
 

Rabat -10% na zakupy!