Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Cały regulamin sklepu internetowego www.Naturativ.pl znajdziesz tu
0

Rabaty, promocje, bonusy

W sklepie internetowym www.naturativ.pl obowiązuje kilka rodzajów rabatów, promocji oraz bonusów:

 

1. Rabat procentowy od wartości zakupów - przyznawany wszystkim użytkownikom, których suma cen zamawianych produktów, podczas danej transakcji zakupowej, przekracza wyznaczone progi:

 • Powyżej 220zł - 3%
 • Powyżej 300zł - 5%
 • Powyżej 500zł - 7% 

 

Uwaga!
Powyższe rabaty nie sumują się! 
Rabat nie jest przyznawany podczas zakupów realizowanych wyłącznie za pomocą Kuponu Prezentowego. Rabaty mogą zostać wyłączone na czas innych promocji.

 

2. Rabat procentowy lojalnościowy 10 % nagradza zarejestrowanych użytkowników w sklepach internetowych NATURATIV Sp. z o.o. m.in. www.naturativ.pl, których suma zrealizowanych zakupów w ostatnich 6 miesiącach przekroczyła 1000 zł [do sumy zrealizowanych zakupów nie jest wliczane składane w danym momencie zamówienie].

Rabat przyznawany jest po spełnieniu dwóch warunków:

 • Rabat dotyczy tylko zalogowanych użytkowników, których zakupy zostały dokonane i zapisane w systemie naszych sklepów internetowych po zarejestrowaniu się w serwisie.
 • Wartość zrealizowanych zakupów w ostatnich 6 miesiącach przekroczyła 1000 zł

Wysokość rabatu wynosi: 10% od wartości zakupionych produktów.

Rabat może być wykorzystany wielokrotnie podczas kolejnych zakupów, zawsze gdy spełnione są obydwa warunki.

Sumę zakupów z ostatnich 6 miesięcy użytkownik może sprawdzić, po zalogowaniu na swoim koncie: Moja Strefa > Historia zamówień.

Uwaga!
Rabat procentowy od wartości zakupów oraz Rabat procentowy od sumy zakupów przekraczających 1000 zł w ostatnich 6 miesiącach, sumują się tylko w przypadku, gdy użytkownik jest zalogowany.
Rabat nie jest przyznawany i naliczany w historii zamówień, podczas zakupów realizowanych wyłącznie za pomocą Kuponu Prezentowego.

Rabat może zostać wyłączony na czas innych promocji.

 

3.   Promocyjny kod rabatowy - przyznawany podczas prowadzonych akcji promocyjnych na naszej stronie www. Do wykorzystania podczas zakupów w sklepie internetowym www.naturativ.pl przez zarejestrowanych użytkowników.

Kod promocyjny występuje w dwóch postaciach, obniżając wartość realizowanych zakupów użytkownika: procentowo lub kwotowo.

Kod promocyjny może mieć postać:

 • Jednorazowego rabatu - kod do wykorzystania tylko podczas jednych zakupów
 • Wielokrotnego rabatu - kod do wykorzystania podczas kilku zakupów, w okresie obowiązywania promocji

Poszczególne kody promocyjne, które pojawiają się w jednym czasie w związku z prowadzonymi akcjami promocyjnymi na naszej stronie www, czy w serwisach współpracujących NIE SUMUJĄ SIĘ.

Użytkownik podczas jednych zakupów może wykorzystać TYLKO JEDEN kod promocyjny.

W przypadku posiadania kilku kodów promocyjnych pochodzących z różnych źródeł, użytkownik może wykorzystać je podczas kolejnych zakupów w naszym sklepie internetowym  w okresie obowiązywania promocji.

Do decyzji użytkownika pozostaje wybór najkorzystniejszego dla niego kodu promocyjnego, do realizacji podczas robionych zakupów.

Uwaga! 
Kody promocyjne obowiązują w określonym czasie, podanym w szczegółach prowadzonej promocji.

 

4.   Rabat procentowy 15% po pierwszym zamówieniu - rabat przeznaczony tylko dla zarejestrowanych użytkowników sklepu www.naturativ.pl. Unikalny kod jednorazowy jest wysyłany automatycznie w przeciągu 5 tygodni od pierwszego zamówienia i jest ważny 2 miesiące od daty maila. Rabat może być wykorzystany w naszym sklepie internetowym.
 

5.  Rabat procentowy 15% -  przyznawany klientom, którzy polecili kosmetyki znajdujące się w ofercie www.naturativ.pl. Rabat dotyczy całego asortymentu w naszym sklepie internetowym.

Co zrobić by otrzymać rabat? Wystarczy zalogować się do serwisu, przejść do strefy dla zalogowanych klientów: https://www.naturativ.pl/mojastrefa/ i przejść do sekcji "Poleć znajomym". Tam znajdziesz link, który wystarczy skopiować i wysłać do znajomej osoby.

Jeśli wskazana przez Ciebie osoba, nie jest jeszcze zarejestrowana w naszym sklepie internetowym www.naturativ.pl i dokona pierwszego zakupu, otrzymasz od nas maila wraz z kodem rabatowym o wartości 15%, który będzie ważny przez 14 dni od daty otrzymania powyższego maila. Rabat może być wykorzystany w naszych sklepach internetowych.

Rabat procentowy jest jednorazowy dla jednego znajomego, nie jest naliczany przy jego kolejnych zakupach.

Program nie obejmuje zakupów Kuponów Prezentowych, opłaconych Kuponem Prezentowym.

Pamiętaj - możesz zaprosić dowolną ilość osób!

Warunki otrzymania bonusu kwotowego w programie „Zaproś znajomych!”>>

Regulamin Programu "Zaproś Znajomych">>

 

6.   Próbki jako dodatek do zamówienia - wszyscy użytkownicy realizujący zakupy w naszym sklepie internetowych www.naturativ.pl mają również dostęp do możliwości uzupełnienia zamówienia o dostępne w procesie zakupowym próbki kosmetyków naturalnych NATURATIV i ZUII Organic. Ilość próbek do wyboru wynosi od 1 do 4 sztuk i uzależniona jest od wielkości dokonywanego zamówienia.

Wielkość zamówienia a ilość próbek:

 •     Zamówienie od kwoty 0 zł - 1 próbka
 •     Zamówienie od kwoty 130 zł - 2 próbki
 •     Zamówienie od kwoty 200 zł - 3 próbki
 •     Zamówienie od kwoty 300 zł - 4 próbki
 
Próbki przesyłane są w saszetkach lub pojemniczkach o pojemności od 0,5 do 3 ml.
 
Próbki dostępne w procesie zamówienia będą zmieniane raz na dwa lub cztery tygodnie, aby umożliwić użytkownikom sklepu internetowego na szersze poznanie naszych kosmetyków.

 

7.   Promocja urodzinowa - wszyscy użytkownicy, którzy są zarejestrowani w naszym serwisie i podali swoją datę urodzenia: podczas rejestracji lub uzupełnili ją w formularzu w sekcji "Moja Strefa", strona "Twoje dane", mogą spodziewać się w dniu urodzin specjalnych życzeń wraz ze specjalną promocją na zakupy w www.naturativ.pl.
Przyznawany rabat urodzinowy jest jednorazowy i może być wykorzystany w naszym sklepie internetowym www.naturativ.pl. Czas obowiązywania kodu urodzinowego wynosi 2 miesiące.

Uwaga! 
Rabatu nie można łączyć z innym promocyjnym kodem rabatowym. Od użytkownika zależy, z którego rabatu w danym momencie chce skorzystać.

Rabat -10% na zakupy!