Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Cały regulamin sklepu internetowego www.Naturativ.pl znajdziesz tu
0

W jaki sposób można zapisać się do otrzymywania SMSów promocyjnych?

Aby dodać numer ze zgodą na otrzymywanie wiadomości SMS z promocjami od Aromeda Sp. z o.o. i NATURATIV Sp. z o.o. należy:

Wariant 1:

1. Otworzyć stronę www.naturativ.pl i przesunąć stronę na sam dół. Na dole strony po prawej stronie, znajduje się moduł umożliwiający wpisanie swojego numeru telefonu w celu otrzymywania wiadomości SMS.

Wariant 2: 

1. Należy zalogować się do sklepu internetowego
2. Następnie kliknąć w zielony przycisk w górnym prawym rogu, z napisem "Witaj [imię użytkownika]".
3. Otworzy się strona, gdzie znajduje się formularz z możliwością edycji danych użytkownika
4. Należy znaleźć pozycję o nazwie: numer telefonu - zazwyczaj jest ona wypełniona - ponieważ numer telefonu zbieramy dla celów komunikacji ze strony kuriera, w celu ustalenia godziny dostawy
Zatem albo trzeba uzupełnić numer albo sprawdzić, czy jest to numer telefonu komórkowego, bo zdarza się że jest to numer stacjonarny
5. Pod polem do wpisania numeru telefonu znajduje się formuła z wyrażeniem zgody na otrzymywanie informacji promocyjnych poprzez SMS, należy zaznaczyć tę formułę klikając w stojący obok checkbox.
6. W celu zapamiętania numeru telefonu, prosimy jeszcze o kliknięcie w znajdujący się poniżej przycisk z napisem "Zapisz dane". Wówczas numer telefonu zostanie dodany do wysyłki SMSów z wiadomościami.

UWAGA! SMSy wysyłane są tylko na numery telefonów komórkowych obsługiwanych przez operatorów lokalnych na terenie Polski.

Rabat -20% na pierwsze zakupy!