Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Cały regulamin sklepu internetowego www.Naturativ.pl znajdziesz tu
0
Wybierz idealny odcień podkładu organicznego
28.04.2016

Wybierz idealny odcień podkładu organicznego

Na początek kilka uniwersalnych zasad:

1) Odcień podkładu na twarzy oceniaj zawsze w dziennym świetle.

2) Gdy nie możesz nałożyć podkładu na twarz, nałoż nieco na nadgarstek, od wewnętrznej strony, tam kolor Twojej skóry jest najbardziej zbliżony do tego na twarzy.

3) Przy zimnym odcieniu cery - wybieraj kolory podkładów wpadające w róż, przy ciepłym - te wpadające w żółty.

 

Podkłady Zuii - krótka charakterystyka

Podkłady Zuii Organic, to pielęgnacyjna mieszanka organicznych składników. Pisaliśmy o tym więcej w artykule o tym jak odróżnić podkład organiczny od mineralnego, czy konwencjonalnego.

Zuii Organic kilka lat pracowało nad odpowiednią formułą tych kosmetyków, tak aby miały przyjemną konsystencję, pilęgnowały, upiększały skórę i przede wszystkim - zapewniały długotrwały efekt. To wszystko wciąż tylko dzięki naturalnym składnikom.

W naszym sklepie znajdziecie 9 odcieni dopasowanych do cer najczęściej występujących w naszej szerokości geograficznej - od jasnej po ciemną. W podziale na odcienie zimne i ciepłe. 

Dobierz podkład Zuii Organic

Podkład Zuii zapewnia "średnie" krycie - co to znaczy?

Podkłady Zuii mają za zadanie ujednolicić koloryt cery, wyrównać ją. Nadać gładkości, blasku, ukryć drobne niedoskonałości. A przy tym zapewnić jak najbardziej naturalny efekt. 

Jeżeli mamy na twarzy nieco więcej niedoskonałości do ukrycia, np. silny trądzik, czy naczynka, polecamy użycie dodatkowo Bazy pod makijaż - miętowej, która optycznie ukryje, to na czym nam zależy. 

Jeśli lubimy silne krycie - możemy też nałożyc dodatkową warstwę. Należy jednak zawsze odczekać chwilę, aż ta pierwsza "stopi się" ze skórą.

 

Swatche Zuii Organic

Przygotowaliśmy swatche wszystkich dostępnych odcieni podkładów Zuii. Swatche wykonane na dłoni osoby o jasnej, chłodnej karnacji.

Swatche podkładów Zuii

Pamiętajcie o możliwości zamówienia próbek podkładów w naszym sklepie!

Wybierz podkład Zuii>>

 

Rabat -10% na zakupy!