Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.x
POLSKIE CERTYFIKOWANE KOSMETYKI NATURALNE
POLSKIE CERTYFIKOWANE KOSMETYKI NATURALNE
Blog
Wakacyjny konkurs! Jaką plelęgnację polecasz latem?
Wakacyjny konkurs! Jaką plelęgnację polecasz latem? 2017-08-02

Jakie kosmetyki/zabiegi wybierasz? Może masz jakieś domowe sposoby na letnią pielęgnację, które są w Twojej rodzinie przekazywane z pokolenia na pokolenie? Czekamy na Twoje propozycje na FB NATURATIV! Tutaj znajdziesz też REGULAMIN konkursu.

Weź udział w wakacyjnym konkursie!

Dodaj post na fanpage NATURATIV>>

Nagrody za I miejsce

Nagrody II i III miejsce

REGULAMIN WAKACYJNEGO KONKURSU:

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

Organizatorem Wakacyjnego Konkursu (dalej: „Konkurs”) jest spółka Naturativ Sp. z o.o., adres siedziby: Konstancin - Jeziorna 05-520, ul. Asnyka 2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Konkurs trwa w okresie od 2 sierpnia 2017 do 16 sierpnia 2017. Do dnia 31 sierpnia 2017 r. zostaną wydane w Konkursie nagrody. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 18 sierpnia 2017 r.
 

§ 2 WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE


W Konkursie może wziąć udział wyłącznie osoba fizyczna – konsument w rozumieniu art. 221 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny (Dz.U. Nr 16, poz. 93 z późn. zm. ), posiadająca co najmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnych, która zamieszkuje na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, z wyjątkiem pracowników i członków organów statutowych Organizatora jak również innych osób biorących bezpośrednio lub pośrednio udział w organizacji i przeprowadzaniu Konkursu oraz członków rodzin osób wskazanych powyżej. Przez najbliższych członków rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.
Aby wziąć udział w Konkursie należy do dnia 16 sierpnia 2017 r. włącznie, opublikować na portalu społecznościowym Facebook, na fanpage Naturativ - polskie certyfikowane kosmetyki naturalne (link: https://www.facebook.com/Naturativ/) post ze swoim pomysłem na pielęgnację ciała, twarzy lub włosów latem - przy użyciu ulubionych produktów lub domowych przepisów na kosmetyki. Post powinien zawierać grafikę lub zdjęcie ilustrujące pomysł.

 

§ 3 NAGRODY I ZASADY ICH PRZYZNAWANIA
 

1. W konkursie nagrodzone zostanie 8 najciekwszych pomysłów przedstawionych w postah, o których mowa w  § 2. Najciekwsze posty zostaną wybrane przez jury wyłonione z zespołu Naturativ Sp. z o. o. w składzie: Magdalena Hajduk, Monika Nowak, Marta Ziubińska. Zostaną nagrodzone:

a) 2 osoby równorzędnie za I miejsce nagrodą: Koszyk Banana Moon z kosmetyczną niespodzianką w środku o wartości łącznie 312,30 zł (trzysta dwanaście złotych trzydzieści groszy).
b) 3 osoby równorzędnie za II miejsce nagrodą: Zestaw 3 kosmetyków NATURATIV o wartości 213 zł (dwieście trzynaście złotych).
c) 3 osoby równorzędnie za III miejsce nagrodą: Zestaw 2 kosmetyków NATURATIV o wartości 114 zł (sto czternaście złotych).
2. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na nagrody innego rodzaju ani na ekwiwalent pieniężny. Uczestnik nie ma prawa do przeniesienia prawa do nagrody na osoby trzecie.
3. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 18 sierpnia 2017 r. na fanpage Naturativ - polskie certyfikowane kosmetyki naturalne.
4. Nagroda zostanie wydana uprawnionym osobom do dnia 31 sierpnia 2017 r.

5. W dniu 18 sierpnia 2017 r. Organizator skontaktuje się z osobami, którym przysługiwać będą nagrody, w celu uzyskania danych potrzebnych do ich wysyłki. Kontakt nastąpi poprzez portal społecznościowy Facebook, poprzez wysłanie Wiadomości.

$4 ZGODA NA ZAMIESZCZENIE ZDJĘĆ I TEKSTÓW

Każda osoba biorąca udział w konkursie, wyraża zgodę na nieodpłatne, wielokrotne i bezterminowe utrwalenie i rozpowszechnianie przez Organizatora posta z tekstem i zdjęciem zgłoszonego w konkursie  w szeroko pojętych akcjach i celach marketingowych i komunikacyjnych Organizatora związanych z kosmetykami, w sieci Internet.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej: https://www.naturativ.pl/blog/a-wakacyjny-konkurs-jaka-plelegnacje-polecasz-latem/
Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony przez Organizatora w każdym czasie, z tym zastrzeżeniem, że zmiany nie będą naruszały praw nabytych Uczestników.Źródło: www.naturativ.pl/blog/a-wakacyjny-konkurs-jaka-plelegnacje-polecasz-latem/
Powrót do listy artykułów
Komentarze i opinie użytkowników
Dodaj własny komentarz - Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Brak komentarzy. Dodaj pierwszy.

 
Kontakt w sprawach aktualnych
i przyszłych zamówień
Poniedziałek - piątek,
9:00 - 17:00
+48 22 273 91 50
zamowienia@naturativ.pl

W pozostałych sprawach prosimy o kontakt z biurem pod numerem: +48 22 756 33 68
Zapisz się na NEWSLETTER
Łap okazje i nowości!


Zapisz się na SMS
z ekskluzywnymi ofertami!

METODY PŁATNOŚCI
METODY DOSTAWY
GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA ZAKUPÓW
Przyłącz się do nas Facebook Google + You Tube Pinterest Instagram
© 2017 Naturativ - kosmetyki naturalne. Wszelkie prawa zastrzeżone
NATURATIV - naturalna pielęgnacja ciała  |  ZUII Organic - makijaż mineralny
Realizacja: InternetAge | Projekt: KABO STUDIO