Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Cały regulamin sklepu internetowego www.Naturativ.pl znajdziesz tu
0
Usta bogini
07.01.2016

Usta bogini

Party: Usta boginiAle zanim podstawy - jeszcze małe odbiesienie do prasowych nowinek. "Usta bogini", to ostatnia publikacja magazynu "Party", która za "boski" kolor uznała czerwień. 

Wśród "boskich" pomadek, ku naszej dumie, klasyczna czerwień Zuii Organic: Classic Red. "Party" słusznie zauważa, że czerwień czerwieni nierówna, więc przed wyborem jej odcienia, warto spojrzeć na tonację naszej cery - czy jest ciepła, czy zimna.

My mamy teorię, że - jakkolwiek - idealny makijaż i dobór koloru wieńczy dzieło, ważne jest, by zacząć od odpowiedniej pielęgnacji.

Szminka nie będzie dobrze rozprowadzała się i wyglądała efektownie na spierzchniętych, wysuszonych ustach, o które łatwo w chłodnej porze roku.

Regularny peeling dla gładkich i miękkich ust

Skóra ust, tak samo jak reszty twarzy i całego ciała - ucieszy się z peelingu. Pomagając usunąć martwy, wysuszony naskórek, pobudzimy ją do regeneracji. Do tego celu wykorzystajmy naturalny peeling - np. PAT&RUB, na bazie ksylitolu - zdrowego cukru z brzozy, z bogactwem roślinnych olejów i maseł, które od razu zadbają o kondycję naszej skóry. Jej jędrność, gładkość, miękkość. A przy tym, jest to pielęgnacja kusząca aromatem i smakiem pomarańczy,róży lub kawy. 

Peelingi do ust PAT&RUB

Peeling ust możemy wykonywać 2-3 razy w tygodniu.

Konturówka - kolor w ryzach!

Nawet najpiękniejszy kolor pomadki nie ozdobi ust, jeśli zatraci się ich kształt. Bez naprawdę wprawnej ręki, trudno jest miękką szminką nakreślić ten idealny. Poza tym, konturówka zamknie ów kształt ostrą, zdecydowaną linią, odcinając barwę warg od jasnej skóry twarzy, co nada mu wyrazistości. 

Konturówki Zuii Organic

Zuii Organic oferuje konturówki w czterech odcieniach. Nie trzeba mieć konturówki do każdej szminki. W sklepie Zuii mamy 28 odcieni szminek i 8 błyszczyków. Do każdego odcienia uda się dopasować konturówkę z powyższych czterech. Berry dla czerwieni, Nude dla beży, Siennę dla róży oraz Spice dla brązów i śliwek. 

Konturówki Zuii zawierają wosk Carnauba - najtwardszy z tych naturalnych. Sam jest twardy, ale również podnosi temperaturę topnienia i twardość pozostałych użytych pilęgnacyjnych olejów  i wosków - tym samym zapobiega ich topieniu się w wysokich temperaturach, np. latem w czasie ekspozycji na słońcu. Krótko mówiąc - zapobiega "rozlaniu" się szminki poza kontur ust. 

Kolor bogini

Jak juz zostało powiedziano - "boski" kolor szminki, to taki który odzwierciedla charakter bogini. Klasyczna czerwień jest piękna, ale każda "bogini" może znaleźć ten swój.

Jak mówiła Coco Chanel: "Najlepszy kolor na świecie to taki, który dobrze na tobie wygląda".

Czym różni się szminka organiczna od konwencjonalnej?

 

 

Rabat -10% na zakupy!