Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Cały regulamin sklepu internetowego www.Naturativ.pl znajdziesz tu
0
Trendy makijażowe 2016
03.12.2015

Trendy makijażowe 2016

Trendy 2016

 

Właśnie ukazał się nowy numer ELLE, w którym opisane są trendy, które składać będą się na nasz look w 2016 r. Rozpoczynając od mody, na kosmetykach do makijażowych kończąc.

Zapowiadane jest dalsze umacnianie się trendu "Bliżej natury". Będziemy szukać zdrowych, naturalnych produktów. Jesteśmy coraz bardziej świadomymi konsumentami. Jest dla nas ważne to, co jemy, co na siebie zakładamy i wreszcie - co aplikujemy na swoją skórę.

ELLE podkreśla, że po modzie na wegańskie jedzenie, nadejdzie moda na wegańskie kosmetyki. Nurt wegański wywodzi się z ogólnego trendu zdrowego jedzenia i kosmetyków. Zdrowego - czyli ze znanych, sprawdzonych źródeł, skomponowanego z naturalnych składników. 

Zuii Organic, ze swoim certyfikatem organiczności dobrze wpisuje się w ten trend. Certyfikat COSMOS ORGANIC, to dowód na to, że wszystkie składniki pochodzą z ekologicznych upraw i są najwyższej jakości.

Cieszymy się, że ELLE wymienia Zuii Organic jako pierwszą markę wartą do zapamiętania i spróbowania w Nowym Roku! Z resztą nie trzeba czekać. Można już teraz ;-)

Poznaj kosmetyki Zuii!

Rabat -10% na zakupy!