Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Cały regulamin sklepu internetowego www.Naturativ.pl znajdziesz tu
0
Solo i w duecie - Podkład w płynie & Puder w kompakcie - jak aplikować?
07.06.2016

Solo i w duecie - Podkład w płynie & Puder w kompakcie - jak aplikować?

1. Duet: podkład + puder

Dla uzyskania efektu perfekcyjnego makijażu - nakładamy pielęgnujący Podkład w płynie Zuii oraz dla matowego wykończenia - dodajemy Puder w kompakcie Zuii, aplikując go najlepiej delikatnymi, kolistymi ruchami pędzla.

Poniżej możecie znaleźć tabelkę, która ułatwi dopasowanie idealnego duetu kolorystycznego w tych kosmetykach, w zależności od tego, jaką macie cerę.

2. Podkład solo

Wydaje się to nieco dziwne i trochę wbrew sztuce makijażowej. Jednak trendy w tej właśnie sztuce szybko się zmieniają i obecnie jednym z najmodniejszych jest makijaż Glam Nude, czyli blask w odcieniach beżu. Wkrótce pokażemy Wam taki makijaż wykonany kosmetykami Zuii!

Specyfiką tego makijażu jest właśnie brak matującego pudru. Skóra ma lśnić naturalnym blaskiem, który "podkręca" się jeszcze przy użyciu rozświetlaczy na kościach policzkowych i czasem również powiekach. 

3. Puder solo

Czyli lekki makijaż dla tych, co nie lubią zbyt wiele nakładać na swoją twarz. 

Ale czy on będzie się trzymał bez podkładu? Tak! To możliwe dzięki specyficznej, lekko "kremowej", choć nadal sypkiej konsystencji pudru w kompakcie Zuii. 

Ten puder nałożony gąbeczką lub puszkiem, pokryje skórę twarzy nieco grubszą warstwą, niż w przypadku pędzla, tym samym zapewniając pełny efekt krycia. A krycie tego kosmetyku jest pełne i skutecznie ukrywa niedoskonałości.

O aplikacji pudrów pisaliśmy już wczesniej. By dowiedzieć się więcej w tym temacie, wystarczy kliknąć poniżej:

Jak aplikować pudry w kompakcie Zuii>>

 

 

 

 

 

wybierz idealny Duet!

 

Rabat -10% na zakupy!