Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Cały regulamin sklepu internetowego www.Naturativ.pl znajdziesz tu
0
Samobadanie piersi może być przyjemnością
12.10.2020

Samobadanie piersi może być przyjemnością

Badanie piersi powinnyśmy wykonywać regularnie, raz w miesiącu, najlepiej tydzień po miesiączce. W raku piersi, w porównaniu do innych nowotworów, odsetek wyleczeń jest bardzo wysoki, sięga nawet 90% pod warunkiem jednak, że zostanie on zdiagnozowany bardzo wcześnie. W Polsce z roku na rok pacjentki mają coraz lepszy dostęp do nowoczesnych i skutecznych terapii. Dzięki temu kobiety mogą być lepiej leczone i wielu przypadkach wyleczone. Jednak, aby tak było, pacjentki muszą się zgłosić do lekarza jak najwcześniej, bowiem im wcześniejsze stadium nowotworu, tym istnieje większa szansa na jego wyleczenie.

 

Jak badać pierś? Odpowiedź znajdziesz na poniższej grafice. To naprawdę nie jest trudne i skomplikowane.

 

 

Samobadanie to część profilaktyki raka piersi, którą możesz wdrożyć sama. W Naturativ do samobadania piersi wykorzystujemy nasz wyjątkowy Balsam ujędrniający biust z wysokim stężeniem kigieliny, o udowodnionych właściwościach ujędrniających. Dzięki temu dodatkowo dbamy o nasze piersi wygładzając, odżywiając i nawilżając skórę dekoltu i biustu.

 

Piersi składają się głównie z tkanki tłuszczowej, podtrzymywanej przez mięśnie. Z wiekiem zmienia się ich wewnętrzna struktura, tracą jędrność i kształt, stają się mniej sprężyste. Dodatkowo skóra biustu staje się mniej elastyczna. Wystarczy jednak, że poświęcisz im kilka minut dziennie wmasowując w nie Balsam ujędrniający, a także włączysz do codziennej aktywności kilka prostych ćwiczeń (możesz je znaleźć tutaj) a Twój biust odzyska jędrność i sprężystość.

 

W Balsamie ujędrniającym biust wykorzystano 10% stężenie ekstraktu z afrykańskiej rośliny Kigelia africana (znanej również drzewem kiełbasianym), która słynie z właściwości ujędrniających, liftingujących, poprawiających sprężystość skóry nie tylko biustu, również innych części ciała – dekoltu i szyi. Afrykańskie kobiety wykorzystują świeży miąższ Kigelii właśnie do ujędrniania biustu i twarzy. Badania aplikacyjne*  z udziałem kobiet trzy lata po porodzie udowodniły efektywność działania kigeliny:

 

- poprawa jędrności i kształtu piersi (na postawie pomiaru odległości sutka od brzucha) o 14,48%

 

- efekt liftingu na poziomie 70,52%

 

 

 

Aż  80% kobiet stosujących KIGELINE® zawartą w naszym balsamie do biustu potwierdziło skuteczność jej działania: elastyczność skóry stała się zauważalnie poprawiona, a skóra wyraźnie ujędrniona. (*badanie przeprowadzone po 21 dnia stosowania przez grupę kobiet 30-45 lat). Po stosowaniu balsamu z kigeliną nastąpiła wyraźna poprawa naturalnej krzywizny gruczołu piersiowego (piersi) i zmniejszenie jego opadania.

 

W październiku – miesiącu dbania o piersi – zwracamy na nie szczególną uwagę. Choć powinnyśmy poświęcać im czas przez cały rok. W tym szczególnym miesiącu wspólnie z Fundacją Rak&Roll wspieramy kobiety dotknięte chorobą nowotworową przekazując 20% dochodu z każdego sprzedanego Balsamu ujędrniającego biust na cele Fundacji.


 

Rabat -10% na zakupy!