Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.x
POLSKIE CERTYFIKOWANE KOSMETYKI NATURALNE
POLSKIE CERTYFIKOWANE KOSMETYKI NATURALNE
Blog
Regulamin konkursu: WYGRAJ CIASTKA!
Regulamin konkursu: WYGRAJ CIASTKA! 2016-12-14

CIASTEK to sama słodycz. CIASTEK to pocisk radości i ciepła w środku zimy! Wygraj CIASTKA!

Co trzeba zrobić?

1. Opublikować na Instagramie zdjęcie dowolnego kosmetyku NATURATIV w świątecznej aranżacji.

2. Oznaczyć zdjęcie hashtagami: #naturativ #naturalnyprezent.

3. Zacząć obserwować profil marki NATURATIV na Instagramie.

4. Do 19 grudnia (poniedziałek) do godz. 9:00 zdobyć jak najwięcej lajków.

5. Wygrywa 5 zdjęć, które zdobędzie najwięcej polubień. 

Konkurs trwa do poniedziałku 19 grudnia do godziny 9:00. Ciastki czekają, by wskoczyć prosto pod Waszą choinkę! Dobrej zabawy :-)

Wygraj Ciastka!

 

REGULAMIN KONKURSU

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

Organizatorem konkursu „CIASTKA” (dalej: „Konkurs”) jest spółka Aromeda Sp. z o.o., adres siedziby: Konstancin - Jeziorna 05-520, ul. Asnyka 2, wpisana jest do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejestrowy dla miasta Warszawy, Wydział XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 287266, Kapitał zakładowy spółki wynosi: 356 000,00 złotych PLN, NIP: 1231123364 zwana dalej „Organizatorem”.
Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Konkurs trwa w okresie od 15 grudnia 2016 do 19 grudnia 2016 do godz. 9:00. Do dnia 31 grudnia 2016 r. zostaną wydane w Konkursie nagrody. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 19 grudnia 2016 r.
 

§ 2 WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE


W Konkursie może wziąć udział wyłącznie osoba fizyczna – konsument w rozumieniu art. 221 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny (Dz.U. Nr 16, poz. 93 z późn. zm. ), posiadająca co najmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnych, która zamieszkuje na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, z wyjątkiem pracowników i członków organów statutowych Organizatora jak również innych osób biorących bezpośrednio lub pośrednio udział w organizacji i przeprowadzaniu Konkursu oraz członków rodzin osób wskazanych powyżej. Przez najbliższych członków rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.
Aby wziąć udział w Konkursie należy do godz. 9:00 19 grudnia 2016 r., zamieścić na portalu społecznościowym Instagram zdjęcie produktu marki NATURATIV w świątecznej aranżacji i oznaczyć je hashtagami #naturativ oraz  #naturalnyprezent oraz zacząć obserwować profil marki NATURATIV (@naturativ).

 

§ 3 NAGRODY I ZASADY ICH PRZYZNAWANIA
 

1. W konkursie nagrodzone zostanie 5 osób, których zdęcia zdobędą najwięcej polubień w portalu społecznościowym Instagram w dniach 15-19.12.2016 r. (do godz. 9:00 w dniu 19.12.2016 r.) Nagrodzone osoby otrzymają maskotkę "Ciastek" o wartości 50 zł [słownie:pięćdziesiąt złotych].
2. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na nagrody innego rodzaju ani na ekwiwalent pieniężny. Uczestnik nie ma prawa do przeniesienia prawa do nagrody na osoby trzecie.
3. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 19.12.2016 r. fanpage Naturativ oraz profilu Instagram Naturativ.
4. Nagroda zostanie wydana uprawnionej osobie do dnia 31.12.2016 r.

5. W dniu 19.12.2016 r. Organizator skontaktuje się z osobami, którym przysługiwać będą nagrody, w celu uzyskania danych potrzebnych do ich wysyłki.

$4 ZGODA NA ZAMIESZCZENIE ZDJĘĆ 

Każda osoba biorąca udział w konkursie, wyraża zgodę na nieodpłatne, wielokrotne i bezterminowe utrwalenie i rozpowszechnianie przez Organizatora zdjęcia zgłoszonego w konkursie na nośnikach takich jak zdjęcia "cyfrowe" w szeroko pojętych akcjach i celach marketingowych i komunikacyjnych Organizatora związanych z kosmetykami, w sieci Internet.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej: http://www.naturativ.pl/blog/a-regulamin-konkursu-wygraj-ciastka/.
Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony przez Organizatora w każdym czasie, z tym zastrzeżeniem, że zmiany nie będą naruszały praw nabytych Uczestników.Źródło: www.naturativ.pl/blog/a-regulamin-konkursu-wygraj-ciastka/
Powrót do listy artykułów
Komentarze i opinie użytkowników
Dodaj własny komentarz - Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Brak komentarzy. Dodaj pierwszy.

 
Kontakt w sprawach aktualnych
i przyszłych zamówień
Poniedziałek - piątek,
9:00 - 17:00
+48 22 273 91 50
zamowienia@naturativ.pl

W pozostałych sprawach prosimy o kontakt z biurem pod numerem: +48 22 756 33 68
Zapisz się na NEWSLETTER
Łap okazje i nowości!


Zapisz się na SMS
z ekskluzywnymi ofertami!

METODY PŁATNOŚCI
METODY DOSTAWY
GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA ZAKUPÓW
Przyłącz się do nas Facebook Google + You Tube Pinterest Instagram
© 2017 Naturativ - kosmetyki naturalne. Wszelkie prawa zastrzeżone
NATURATIV - naturalna pielęgnacja ciała  |  ZUII Organic - makijaż mineralny
Realizacja: InternetAge | Projekt: KABO STUDIO