Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Cały regulamin sklepu internetowego www.Naturativ.pl znajdziesz tu
0
Powitanie NATURATIV - Premiera Polskich Certyfikowanych Kosmetyków Naturalnych
07.07.2016

Powitanie NATURATIV - Premiera Polskich Certyfikowanych Kosmetyków Naturalnych

Aromeda, która do tej pory produkowała dwie linie naturalnych kosmetyków pielęgnacyjnych: PAT&RUB i NATURATIV, podjęła decyzję o skoncentrowaniu się na jednej - NATURATIV - obecnej już na kilku światowych, bardzo wymagających rynkach. Jest to zgodne ze strategią naszej firmy, która zakłada silną koncentrację na ekspansji zagranicznej. 

Z sukcesem działamy już w Japonii, Danii, Szwecja, Finlandii, Włoszech, teraz przyszedł czas na wejście na rynek polski, a wkrótce planujemy podbój kolejnych. NATURATIV to marka o dużym potencjale międzynarodowego rozwoju, co pokazały nasze doświadczenia sprzedaży z wielu rynków.

Linie produktowe NATURATIV oferują aromaty, konsystencje i główne linie produktowe zbliżone do PAT&RUB, ale w odświeżonej i udoskonalonej wersji. Stale ulepszamy nasze kosmetyki, by pielęgnowały jeszcze lepiej i przyjemniej.

Za dwa miesiące firma Aromeda zakończy produkcję oraz sprzedaż kosmetyków marki PAT&RUB. Będą one dostępne w sklepie internetowym patandrub.pl do końca wakacji lub do wyczerpania zapasów.

Już teraz zapraszamy do naszego nowego sklepu internetowego naturativ.pl. To prawdziwy „naturalny butik”, gdzie wybierać można wśród prawie 100 kosmetyków do wszechstronnej pielęgnacji dla kobiet, mężczyzn i dzieci marki NATURATIV, jak również – ponad 100 produktów do makijażu australijskiej marki ZUII ORGANIC – w 100% naturalnych.

Rabat -10% na zakupy!