Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.x
POLSKIE CERTYFIKOWANE KOSMETYKI NATURALNE
POLSKIE CERTYFIKOWANE KOSMETYKI NATURALNE
Blog
KONKURS: Wygraj zestaw pełen naturalnej energii!

KONKURS: Wygraj zestaw pełen naturalnej energii!

2018-03-20

Witamy Cię Wiosno! Choć bywasz kapryśna i zaskakujesz nas dość kontrastową aurą - niezmiennie przynosisz nam zastrzyk energii i radość! Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny mamy dla Was energetyzującą niespodziankę, którą przygotowaliśmy razem ze Zmiany Zmiany. Konkurs specjalny z okazji Pierwszego Dnia Wiosny!

Konkurs na Pierwszy Dzień WiosnyDo wygrania czeka zestaw dający naturalny #power: Kosmetyki, które błyskawicznie regenerują i dodają energii skórze i włosom oraz pyszne batony tylko z naturalnych, pełnowartościowych składników, które dodadzą mocy podczas treningu, wiosennej wycieczki czy spaceru.

Taki zestaw czeka na 5 osób, które najciekawiej opowiedzą nam, jakie wiosenne skarby natury dodają im najwięcej pozytywnej energii. A co mamy w zestawie?

3 energetyzujące i regenerujące kosmetyki NATURATIV

1. Maska Regeneracja - przywróci włosom naturalną witalność i blask

2. Rewitalizujące Masło do Ciała - błyskawicznie regeneruje nawet bardzo wysuszoną skórę

3. Wodna Mgiełka do Twarzy i Ciała - Kwiat Pomarańczy - aromatyczny hydrolat z kwiatów pomarańczy - doskonały do odświeżenia oraz jako tonik do twarzy

Oraz zestaw aż 10 zdrowych, pełnych mocy batonów od Zmiany Zmiany!

znajdziemy w nich wyłącznie składniki pochodzenia roślinnego (orzechy, owoce, pestki, nasiona), bez niepotrzebnych i niezdrowych dodatków. Te batony są doskonałym uzupełnieniem zdrowej diety i mogą być spożywane przez osoby na diecie bezglutenowej.

Aloha, Kosmos i reszta batonów skierowane są do osób aktywnych, dla większych i mniejszych Urwisów, podróżników i moli książkowych, zasadniczo dla każdej osoby, która troszczy się o własne zdrowie i dobre samopoczucie.

REGULAMIN KONKURSU "Wygraj zestaw pełen naturalnej energii!":

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

Organizatorem Konkursu "Wygraj zestaw pełen naturalnej energii!" (dalej: „Konkurs”) jest spółka Naturativ Sp. z o.o., adres siedziby: Konstancin - Jeziorna 05-520, ul. Asnyka 2 oraz ZMIANY ZMIANY,  adres siedziby ul. Czeska Wieś 54, 49-332 Czeska Wieś. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Konkurs trwa w dniach 21 i 22 marca 2018 r.. Do dnia 15 kwietnia 2018 r. zostaną wydane w Konkursie nagrody. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 23 marca 2018 r. na fanpage NATURATIV - polskie certyfikowane kosmetyki naturalne oraz fanpage Zmiany Zmiany.

§ 2 WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

W Konkursie może wziąć udział wyłącznie osoba fizyczna – konsument w rozumieniu art. 221 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny (Dz.U. Nr 16, poz. 93 z późn. zm. ), posiadająca co najmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnych, która zamieszkuje na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, z wyjątkiem pracowników i członków organów statutowych Organizatora jak również innych osób biorących bezpośrednio lub pośrednio udział w organizacji i przeprowadzaniu Konkursu oraz członków rodzin osób wskazanych powyżej. Przez najbliższych członków rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.

Aby wziąć udział w Konkursie należy do dnia 22 marca 2018 r. do godz. 23:59 w komentarzu pod postem konkursowym opublikowanym 21 marca 2018 r. na fanpage NATURATIV - polskie certyfikowane kosmetyki naturalne lub fanpage Zmiany Zmiany (konkurs odbywa się na obydwu fanpage) – odpowiedzieć na pytanie: Jakie wiosenne skarby natury dodają mi najwięcej pozytywnej energii? 5 najciekawszych komentarzy zostanie nagrodzone zestawami kosmetyków NATURATIV oraz batonów Zmiany Zmiany. 

Uwaga! Nie trzeba komentować na obydwu fanpage - czytamy wszystkie odpowiedzi z obydwu lokalizacji!

§ 3 NAGRODY I ZASADY ICH PRZYZNAWANIA

1. W konkursie nagrodzone zostanie 5 najbardziej kreatywnych komentarzy, o których mowa w  § 2. Ich wyboru dokona jury wyłonione z zespołu NATURATIV i Zmiany Zmiany: Marta Ziubińska oraz Agata Golonka. Nagrodami są Zestawy kosmetyków NATURATIV oraz batonów Zmiany Zmiany o łącznej wartości 231,40 zł.

2. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na nagrody innego rodzaju ani na ekwiwalent pieniężny. Uczestnik nie ma prawa do przeniesienia prawa do nagrody na osoby trzecie.

3. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 23 marca 2018 r. w portalu Facebook.

4. Nagroda zostanie wydana uprawnionym osobom do dnia 15 kwietnia 2018 r.

5. W dniu 23 marca 2018 r. Organizatorzy skontaktują się z osobami, którym przysługiwać będą nagrody, w celu uzyskania danych potrzebnych do ich wysyłki. Kontakt nastąpi poprzez portal społecznościowy Facebook, poprzez wysłanie Wiadomości.

§ 4 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Regulamin dostępny jest w siedzibach Organizatorów oraz na stronie internetowej: /blog/a-konkurs-wygraj-zestaw-pelen-naturalnej-energii/​

Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony przez Organizatorów w każdym czasie, z tym zastrzeżeniem, że zmiany nie będą naruszały praw nabytych Uczestników.Źródło: www.naturativ.pl/blog/a-konkurs-wygraj-zestaw-pelen-naturalnej-energii/
Powrót do listy artykułów
Komentarze i opinie użytkowników
Dodaj własny komentarz - Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Brak komentarzy. Dodaj pierwszy.

 
Kontakt w sprawach aktualnych
i przyszłych zamówień
Poniedziałek - piątek,
9:00 - 17:00
+48 22 273 91 50
zamowienia@naturativ.pl

W pozostałych sprawach prosimy o kontakt z biurem pod numerem: +48 22 756 33 68
Zapisz się na NEWSLETTER
Łap okazje i nowości!


Zapisz się na SMS
z ekskluzywnymi ofertami!

METODY PŁATNOŚCI
METODY DOSTAWY
GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA ZAKUPÓW
Przyłącz się do nas Facebook Google + You Tube Pinterest Instagram
© 2017 Naturativ - kosmetyki naturalne. Wszelkie prawa zastrzeżone
NATURATIV - naturalna pielęgnacja ciała  |  ZUII Organic - makijaż mineralny
Realizacja: InternetAge | Projekt: KABO STUDIO