Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.x
POLSKIE CERTYFIKOWANE KOSMETYKI NATURALNE
POLSKIE CERTYFIKOWANE KOSMETYKI NATURALNE
Blog
Konkurs na Instagramie: #prezentynaturativ
Konkurs na Instagramie: #prezentynaturativ 2017-11-20

Opublikuj na Instagramie zdjęcie ze Świątecznym Zestawem NATURATIV lub kosmetykami NATURATIV w świątecznej aranżacji. Koniecznie dodajhashtag #prezentynaturativ 5 najbardziej kreatywnych zostanie nagrodzone Kuponami Prezentowymi o wartości 200zł!

REGULAMIN KONKURSU #prezentynaturativ:

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

Organizatorem Wakacyjnego Konkursu (dalej: „Konkurs”) jest spółka Naturativ Sp. z o.o., adres siedziby: Konstancin - Jeziorna 05-520, ul. Asnyka 2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
Konkurs trwa w okresie od 21 listopada 2017 do 5 grudnia 2017. Do dnia 15 grudnia 2017 r. zostaną wydane w Konkursie nagrody. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 6 grudnia 2017 r.
 

§ 2 WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE


W Konkursie może wziąć udział wyłącznie osoba fizyczna – konsument w rozumieniu art. 221 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny (Dz.U. Nr 16, poz. 93 z późn. zm. ), posiadająca co najmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnych, która zamieszkuje na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, z wyjątkiem pracowników i członków organów statutowych Organizatora jak również innych osób biorących bezpośrednio lub pośrednio udział w organizacji i przeprowadzaniu Konkursu oraz członków rodzin osób wskazanych powyżej. Przez najbliższych członków rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.
Aby wziąć udział w Konkursie należy do dnia 5 grudnia 2017 r. włącznie, opublikować na portalu społecznościowym Instagram zdjęcie ze Świątecznym Zestawem NATURATIV lub kosmetykami NATURATIV w świątecznej aranżacji oraz oznaczyć zdjęcie hashtagiem #prezentynaturativ. 

 

§ 3 NAGRODY I ZASADY ICH PRZYZNAWANIA

Kupon Prezentowy


 

1. W konkursie nagrodzone zostanie 5 najbardziej kreatywnych zdjęć, o których mowa w  § 2. Ich wyboru dokona jury wyłonione z zespołu NATURATIV: Magda Hajduk, Marta Ziubińska, Monika Nowak. Nagrody są równorzędne i są to Kupony Prezentowe o wartości 200 zł do zrealizwoania w sklepie internetowym www.naturativ.pl
2. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na nagrody innego rodzaju ani na ekwiwalent pieniężny. Uczestnik nie ma prawa do przeniesienia prawa do nagrody na osoby trzecie.
3. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 6 grudnia 2017 r. w portalu Instagram.
4. Nagroda zostanie wydana uprawnionym osobom do dnia 15 grudnia 2017 r.

5. W dniu 6 grudnia 2017 r. Organizator skontaktuje się z osobami, którym przysługiwać będą nagrody, w celu uzyskania danych potrzebnych do ich wysyłki. Kontakt nastąpi poprzez portal społecznościowy Instagram, poprzez wysłanie Wiadomości.

$4 ZGODA NA ZAMIESZCZENIE ZDJĘĆ I TEKSTÓW

Każda osoba biorąca udział w konkursie, wyraża zgodę na nieodpłatne, wielokrotne i bezterminowe utrwalenie i rozpowszechnianie przez Organizatora posta z tekstem i zdjęciem zgłoszonego w konkursie  w szeroko pojętych akcjach i celach marketingowych i komunikacyjnych Organizatora związanych z kosmetykami, w sieci Internet.

§ 5 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej: /blog/a-konkurs-na-instagramie-prezentynaturativ/​
Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony przez Organizatora w każdym czasie, z tym zastrzeżeniem, że zmiany nie będą naruszały praw nabytych Uczestników. Źródło: www.naturativ.pl/blog/a-konkurs-na-instagramie-prezentynaturativ/ Powrót do listy artykułów
Komentarze i opinie użytkowników
Dodaj własny komentarz - Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Brak komentarzy. Dodaj pierwszy.

 
Kontakt w sprawach aktualnych
i przyszłych zamówień
Poniedziałek - piątek,
9:00 - 17:00
+48 22 273 91 50
zamowienia@naturativ.pl

W pozostałych sprawach prosimy o kontakt z biurem pod numerem: +48 22 756 33 68
Zapisz się na NEWSLETTER
Łap okazje i nowości!


Zapisz się na SMS
z ekskluzywnymi ofertami!

METODY PŁATNOŚCI
METODY DOSTAWY
GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA ZAKUPÓW
Przyłącz się do nas Facebook Google + You Tube Pinterest Instagram
© 2017 Naturativ - kosmetyki naturalne. Wszelkie prawa zastrzeżone
NATURATIV - naturalna pielęgnacja ciała  |  ZUII Organic - makijaż mineralny
Realizacja: InternetAge | Projekt: KABO STUDIO