Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.x
POLSKIE CERTYFIKOWANE KOSMETYKI NATURALNE
POLSKIE CERTYFIKOWANE KOSMETYKI NATURALNE
Blog
KONKURS: Dlaczego fajnie być kobietą?

KONKURS: Dlaczego fajnie być kobietą?

2018-03-07

Drogie Kobiety! To już jutro. Kwiaty, życzenia, niespodzianki. My też szykujemy dla Was jutro niejedną ;-) Od pierwszej zaczniemy już dziś. Możecie sprawić prezent sobie. Przygotowałyśmy wyjątkowe zestaw kosmetyków, dla 3 z Was, które udzielą odpowiedzi na jedno, ważne pytanie: DLACZEGO FAJNIE BYĆ KOBIETĄ? Odpowiadajcie w komentarzach dziś do północy. Jutro z samego rana wybierzemy 3 najciekawsze i nagrodzimy je zestawami kosmetyków. A są to chyba najbardziej kobiece kosmetyki z naszej oferty: LINIA DO PIELĘGNACJI BIUSTU I DEKOLTU - Balsam Ujędrniający Biust + Peeling. Jesteśmy bardzo ciekawe Waszych pomysłów :-)

Dzień Kobiet

REGULAMIN KONKURSU "Dlaczego fajnie być kobietą":

§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE

Organizatorem Konkursu "Dlaczego fajnie być kobietą" (dalej: „Konkurs”) jest spółka Naturativ Sp. z o.o., adres siedziby: Konstancin - Jeziorna 05-520, ul. Asnyka 2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Konkurs trwa w dniu 7 marca 2018 r.. Do dnia 15 marca 2018 r. zostaną wydane w Konkursie nagrody. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 8 marca 2018 r. na fanpage NATURATIV - polskie certyfikowane kosmetyki naturalne.

§ 2 WARUNKI UCZESTNICTWA W KONKURSIE

W Konkursie może wziąć udział wyłącznie osoba fizyczna – konsument w rozumieniu art. 221 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. kodeks cywilny (Dz.U. Nr 16, poz. 93 z późn. zm. ), posiadająca co najmniej ograniczoną zdolność do czynności prawnych, która zamieszkuje na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, z wyjątkiem pracowników i członków organów statutowych Organizatora jak również innych osób biorących bezpośrednio lub pośrednio udział w organizacji i przeprowadzaniu Konkursu oraz członków rodzin osób wskazanych powyżej. Przez najbliższych członków rodziny rozumie się: wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, rodziców małżonków i osoby pozostające w stosunku przysposobienia.

Aby wziąć udział w Konkursie należy do dnia 7 marca 2018 r. do godz. 23:59 w komentarzu pod postem konkursowym opublikowanym 7 marca 2018 r. na fanpage NATURATIV - polskie certyfikowane kosmetyki naturalne – odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego fajnie być kobietą? 3 najciekawsze komentarze zostaną nagrodzone zestawami kosmetyków NATURATIV: Naturalnie piękny biust i dekolt.

§ 3 NAGRODY I ZASADY ICH PRZYZNAWANIA

1. W konkursie nagrodzone zostaną 3 najbardziej kreatywne komentarze, o których mowa w  § 2. Ich wyboru dokona jury wyłonione z zespołu NATURATIV: Magda Hajduk, Marta Ziubińska, Monika Nowak. Nagrodami są Zestawy kosmetyków NATURATIV: Naturalnie piękny biust i dekolt (opis zestawu tutaj: /sklep/k-2-cialo/s-19-linia-do-biustu-i-dekoltu/ )

2. Nagrody w Konkursie nie podlegają wymianie na nagrody innego rodzaju ani na ekwiwalent pieniężny. Uczestnik nie ma prawa do przeniesienia prawa do nagrody na osoby trzecie.

3. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi w dniu 8 marca 2018 r. w portalu Facebook.

4. Nagroda zostanie wydana uprawnionym osobom do dnia 15 marca 2018 r.

5. W dniu 8 marca 2018 r. Organizator skontaktuje się z osobami, którym przysługiwać będą nagrody, w celu uzyskania danych potrzebnych do ich wysyłki. Kontakt nastąpi poprzez portal społecznościowy Facebook, poprzez wysłanie Wiadomości.

§ 4 POSTANOWIENIA KOŃCOWE

Regulamin dostępny jest w siedzibie Organizatora oraz na stronie internetowej: https://www.naturativ.pl/blog/a-konkurs-dlaczego-fajnie-byc-kobieta/

Niniejszy Regulamin może zostać zmieniony przez Organizatora w każdym czasie, z tym zastrzeżeniem, że zmiany nie będą naruszały praw nabytych Uczestników.Źródło: www.naturativ.pl/blog/a-konkurs-dlaczego-fajnie-byc-kobieta/
Powrót do listy artykułów
Komentarze i opinie użytkowników
Dodaj własny komentarz - Zaloguj się, aby dodać komentarz.
Brak komentarzy. Dodaj pierwszy.

 
Kontakt w sprawach aktualnych
i przyszłych zamówień
Poniedziałek - piątek,
9:00 - 17:00
+48 22 273 91 50
zamowienia@naturativ.pl

W pozostałych sprawach prosimy o kontakt z biurem pod numerem: +48 22 756 33 68
Zapisz się na NEWSLETTER
Łap okazje i nowości!


Zapisz się na SMS
z ekskluzywnymi ofertami!

METODY PŁATNOŚCI
METODY DOSTAWY
GWARANCJA BEZPIECZEŃSTWA ZAKUPÓW
Przyłącz się do nas Facebook Google + You Tube Pinterest Instagram
© 2017 Naturativ - kosmetyki naturalne. Wszelkie prawa zastrzeżone
NATURATIV - naturalna pielęgnacja ciała  |  ZUII Organic - makijaż mineralny
Realizacja: InternetAge | Projekt: KABO STUDIO