Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Cały regulamin sklepu internetowego www.Naturativ.pl znajdziesz tu
0
Jak nakładać puder Zuii?
23.02.2016

Jak nakładać puder Zuii?

1. Wersja "profesjonalna"

Wersja profesjonalna

Makijaż rozświetlający, świetnie kryjący, niezwykle trwały, a przy tym nie tworzący na twarzy "plastikowej" maski. Taki powienien być ten profesjonalny. Dziś, wiele dziewczyn, nie widzi przeszkód, żeby wykonywać taki codziennie i każdego dnia czuć się perfekcyjnie. 

Tutaj puder w kompakcie będzie "wisienką na torcie". Poprzedzimy go dwoma etapami: 

a) Bazą pod makijaż, która w zależności od koloru - rozświetli, zamaskuje niedoskonałości lub ożywi kolor zmęczonej cery. Dodatkowo - wzmocni trwałość makijażu

b) Podkładem w płynie - który wyrówna koloryt i pięknie podkreśli naturalny kolor cery. 

Dopiero potem, jako zwieńczenie - stosujemy puder - tutaj najlepiej sprawdzi się duży, okrągły, puszysty pędzel, który ograniczy ilość kosmetyku do subtelnej, jedwabistej, ledwie widocznej warstwy, zamykającej całość i nadającej naturalnie matowy efekt. Puder nakładamy delikatnymi, kulistymi ruchami pędzla.  

2. Wersja "codzienna"

Wersja codzienna

Do takiej wersji przywykła większość z nas. Nakładamy podkład, a potem wykańczamy go pudrem. Tutaj znów dobrze sprawdzi się pędzel, ponieważ sam puder Zuii jest dość mocno kryjący. Wystarczy więc subtelna wartstwa, bo krycie częściowo zapewnił już podkład. 

3. Wersja "rozświetlająca"

Wersja rozświetlająca

Tą stosują niektóre dziewczyny z naszego zespołu. Może nie jest do końca zgodna ze sztuką makijażu, ale w przypadku Zuii daje fajny efekt. Mianowicie nakładamy puder od razu na bazę. Czyli - najpierw bazą niwelujemy problem np. ziemistej cery, naczynek czy wyprysków, a potem nakładamy puder w kompakcie.

Efekt? Dzięki kolorowej bazie - cera wydaje się bardziej promienna!

Tutaj już dobrze sprawdzi się puszek lub gąbeczka. Możemy pozwolić sobie na grubszą warstwę kosmetyku, by w pełni rozwinął swe imponujące właściwości kryjące. 

4. Wersja "minimalistyczna".

Wersja minimalistyczna

Dla zabieganych, tych co zaspały do pracy, albo po prostu wystarczy im sam puder, który zmatowi cerę i nada jej świeży wygląd. Tą wersję polecamy szczególnie młodym cerom. Pudry Zuii - dzięki bazie z kwiatowych płatków są niezwykle lekkie, dzięki czemu nie zatykają porów. A przy tym - wciąż porządnie kryją i trzymają się na twarzy przez długie godziny.

Tu również do aplikacji najlepszy będzie puszek lub gąbka.

Każdy może wybrać swój ulubiony sposób na puder Zuii. W każdym jednak wypadku będzie on nie tylko zdobił, ale też pielęgnował płatkami kwiatów róży, jaśminu i rumianku, wygładzał i uelastyczniał olejem jojoba oraz nawilżał aloesem!

Jak wybrać bazę pod makijaż?

 

Rabat -10% na zakupy!