Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Cały regulamin sklepu internetowego www.Naturativ.pl znajdziesz tu
0
Dlaczego Zuii, to makijaż inny niż wszystkie?
24.03.2016

Dlaczego Zuii, to makijaż inny niż wszystkie?

Cosmos OrganicCertyfikowane kosmetyki organiczne – co to oznacza?

Nie ma jednej, spójnej regulacji prawnej kosmetyku naturalnego, czy organicznego. Wszystkie funkcjonujące definicje opierają się o kryteria stworzone przez organizacje certyfikujące.

Zuii Organic posiada najbardziej rozpoznawalne na świecie certyfikaty organiczności: BDIH, COSMOS & NASAA Organic. Oznacza to, że 95% składu musi być nie tylko naturalna, ale pochodzić też z certyfikowanych, ekologicznych upraw, gdzie przestrzegane są bardzo surowe zasady utrzymania wysokiej jakości. Pozostałe 5% musi być pochodzenia naturalnego. Całkowicie zabronione są jakiekolwiek substancje syntetyczne.

Co daje certyfikat?

Pewność dla konsumenta, że kupuje produkt prawdziwie naturalny, organiczny. Z powodu braku regulacji prawnej, możliwa jest swoboda w nazywaniu kosmetyków. Mogą się nazywać naturalnymi, mineralnymi lub organicznymi z powodu posiadania tylko jednego składnika, który faktycznie spełnia te kryteria. Reszta może być syntetyczna.

Konsument, niezbyt biegły w chemicznych nazwach składników, często tego nie wychwyci. Może zaufać nazwie, ale pewność da mu, na tą chwilę – dopóki nie ma regulacji prawnej, jedynie certyfikat.

Płatki kwiatów w kosmetykach ZuiiDlaczego Zuii Organic to makijaż kwiatowy?

Zuii Organic przez sześć lat prowadziło badania nad zastąpieniem wszelkich, szeroko stosowanych w kosmetykach kolorowych, syntetyków – składnikami naturalnymi. Jest światowym prekursorem w zastosowaniu zamiast popularnego, a ostatnio dość kontrowersyjnego talku, czy pudru ryżowego – formuły sproszkowanych płatków róży damasceńskiej, jaśminu i rumianku. Poza światową innowacją – kwiatowa baza kosmetyków niesie ze sobą moc funkcji pielęgnacyjnych.

Bogactwo zastosowanych naturalnych składników, takich jak hydrolat z róży damasceńskiej, olej ze słodkich migdałów, aloes, ekstrakty z pokrzywy, rumianku, skrzypu oraz witamina E - sprawia, że bazy pod makijaż i podkłady działają jak kremy pielęgnujące. Czyli ZuiiOrganic, to makijaż, który zdobi i odżywia.

Dlaczego to makijaż przyjazny cerom wrażliwym?

Formuła kwiatowych płatków to lekkość makijażu i „oddychająca” cera. Został tu zminimalizowany efekt „zapychania porów”, który jest często konsekwencją stosowania pudrów czy podkładów. Oczywiście, wrażliwość, czy alergia, to sprawa bardzo indywidualna i może dotyczyć zarówno syntetycznych, jak i naturalnych składników. Jednak faktem jest, że kosmetyki Zuii Organic pokochały osoby z wrażliwymi i alergicznymi cerami na całym świecie, a wraz z nimi – na nowo pokochały i poczuły radość makijażu.

Czy organiczne kosmetyki są równie trwałe, wygodne w stosowaniu i różnorodne, co kosmetyki konwencjonalne?

To, że Zuii Organic to kosmetyki organiczne, nie oznacza ograniczonej palety produktów. Znajdziemy tu wszystko, co potrzebne do wykonania makijażu – bazy, podkłady, pudry, róże, rozświetlacze, cienie, maskary, konturówki, pomadki, błyszczyki, kredki do brwi oraz korektory.

Zuii Organic

Zuii Organic to makijaż trwały i wygodny w stosowaniu, w takim samym stopniu, jak kosmetyki konwencjonalne. Wygodne, opakowania air less dla baz i podkładów – zapewnią higienę stosowania i podniosą trwałość kosmetyku. Pudry w kompakcie, prasowane cienie – są wygodne do aplikacji pędzelkami, czy po prostu palcami. Precyzyjne konturówki, szminki w tradycyjnym formacie i w pomagającym dokładnie malować usta – sztyfcie.

Dla kogo stworzono makijaż Zuii?

Dla wszystkich, którzy kochają naturalne produkty. Zwracają uwagę na to, co nakładają na swoją twarz. Lubią czuć przyjemność ze stosowania kosmetyków - naturalne, subtelne zapachy, konsystencje, przyjemne, modne kolory. Zuii jest dla wszystkich, którzy kochają makijaż i naturę. 

Poznaj naturalne składy Zuii

 

 

Rabat -10% na zakupy!