Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Cały regulamin sklepu internetowego www.Naturativ.pl znajdziesz tu
0
Cera ciepła / zimna - subtelny makijaż codzienny
25.05.2016

Cera ciepła / zimna - subtelny makijaż codzienny

Makijaż codzienny dla cery ciepłejMakijaż codzienny dla cery ciepłej

Przy ciepłym odcieniu cery - wybierajmy kolory w ciepłym tonie.

Na lato proponujemy słoneczny cień do powiek Sunflower - który ozdobi nasze powieki ciepłą, złotą poświatą. Jednak nie jest to złoto "barokowe" właściwe okazjom wieczorowym. To odcień bliższy płatkom słonecznika doskonale nadający się na dzień.

Na ustach może pojawić się ciepły i subtelny odcień czerwieni wpadający wyraźnie w pomarańcz - szminka Copper. Nałożony pędzelkiem, dokładnie pokryje nasze wargi, a przy tym kolor nie będzie aż tak intensywny, jak przy aplikacji bezpośredniej. Idealnie na dzień.

Wystarczy pociagnąć rzęsy ulubionym tuszem - może być w odcieniu klasycznej czerni lub brązu oraz podkreślić delikatnie brwi - proponujemy dwie naturalne kredki: Cocoa dla blondynek i Taupe dla brunetek.

Poznaj inne cienie >>

 

 

 

 

Makijaż dla cery zimnejMakijaż codzienny dla cery zimnej

Dla zimnej cery zaproponujemy cień do powiek Mermaid, który ma "wibrujący", nieco szmaragdowy kolor. Mieni się odcieniami szarości, morskiej zieleni i srebra. Aplikujemy go na całą, ruchomą powiekę.

Na ustach zaś błyszczyk Frangipani, w odcieniach zimnego różu, ale i ciepłej pomarańczy, dzięki czemu - niczym kameleon - dobrze zgrywa się z ciepłą i chłodną cerą. Przy raczej zimnym cieniu do powiek, nada makijażowi nieco cieplejszego blasku. W tym przypadku - błyszczyk również aplikowany był pędzelkiem, przez co efekt jest bardzo subtelny.

Do tego makijażu rekomendujemy czarny tusz do rzęs.

Zobacz propozycję makijażu SUMMER LOOK>>

 

 

Rabat -10% na zakupy!