Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Cały regulamin sklepu internetowego www.Naturativ.pl znajdziesz tu
0

Polskie kosmetyki naturalne i ekologiczne z certyfikatem Natrue

Naturativ - the power of pure

Prawdziwie
naturalny

Jedyna polska marka z certyfikatem NATRUE

Ekosensualny

Zmysłowo aromatyczny, boski w użyciu

Innowacyjny

Czerpiący z nowoczesnej naturalnej kosmetologii

Zrównoważony

Stworzony z troską o równowagę w środowisku naturalnym

Bestsellery

TONIK 360°AOX

TONIK 360°AOX

56 zł
Szampon do Włosów Ciemnych

Szampon do Włosów Ciemnych

49 zł
Płyn Micelarny

Płyn Micelarny

60 zł

Na blogu

Cera naczynkowa oraz cera trądzikowa – jak pielęgnować, co jeść?

Każdy chciałby mieć idealną cerę, którą określa się jako „baby skin”: gładką, zdrowo zaróżowioną, nie szarą i zmęczoną. Bez widocznych porów, zaskórników, wyprysków, przebarwień, znamion … Ja też chciałabym taką mieć! Tylko nieliczni mogą się cieszyć taką skórą. Jednak każda cera przy odpowiedniej pielęgnacji, diecie, stylu życia i, jeśli to konieczne, po włączeniu odpowiedniego leczenia może wyglądać promienie.
czytaj więcej
Czy kosmetyki naturalne są skuteczne?
Produkty naturalne nadal bardzo często kojarzone są z mało efektywnymi wyrobami o niezbyt atrakcyjnych walorach sensorycznych. Nic bardziej mylnego. Do ich wytwarzania potrzebna jest olbrzymia wiedza technologiczna, a ich receptury bazują na szerokiej ofercie aktywnych surowców naturalnych. Surowce aktywne, których używamy do produkcji kosmetyków NATURATIV są tak samo, jak te używane w konwencjonalnych kosmetykach, przebadane metodami in-vivo i in-vitro. Ich działanie na skórę jest udokumentowane

Czy kosmetyki naturalne są skuteczne?

Prezent dla samej siebie - nie tylko na Święta
Parę lat temu usłyszałam o idei zaręczenia się z ...sobą samą. Tak! Towarzyszył temu nawet pierścionek symbolicznie noszony na małym palcu. Zabrzmiało dziwnie. I intrygująco - prawda? :). A o co chodziło? O skupienie uwagi także na sobie, na tym, co jest dla mnie w życiu ważne. O pamiętaniu, że dbanie o każdy związek, czy to miłosny, czy przyjacielski, czy koleżeński, to także moja troska o siebie samą w tej relacji. Żeby naprawdę obdarować bliskich nam ludzi sobą, trzeba przede wszystkim być sobą:).

Prezent dla samej siebie - nie tylko na Święta

 Skóra sucha, wysuszona czy odwodniona - nawilżanie to podstawa
Kosmetyka, a w szczególności kosmetyka naturalna, powinna współgrać z rytmami natury. A takich rytmów mamy wiele np. dzień i noc, pory roku… Dlatego w pielęgnacji mamy np. krem na dzień i krem na noc, ponieważ spełniają one różne funkcje. Również zmieniające się pory roku mają wpływ na kondycję naszego ciała, kondycję naszej skóry, a co za tym idzie, na pielęgnację. Niedawno skończyło się lato i nadeszła jesień. Owoce dojrzały, otaczająca nas przyroda zwalnia i powoli przygotowuje się do zimy. Zwierzęta gromadzą zapasy, rośliny ściągają soki do korzeni. Nasz organizm również zwalnia, w tym także spowolnieniu ulegają funkcje skóry, która traci witalność i elastyczność, a mikrokrążenie peryferyjne się zmniejsza. Dlatego jesienią i zimą musimy wspierać skórę poprzez intensywniejszą pielęgnację, dostarczyć jej dodatkowe bodźce lub składniki, aby ją wzmocnić i przygotować na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych. Bo przecież w przypadku kosmetyki dużo skuteczniejsze jest zapobieganie, niż usuwanie skutków.

Skóra sucha, wysuszona czy odwodniona - nawilżanie to podstawa

Rabat -10% na pierwsze zakupy!