Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Dołącz do grona naszych Stałych Klientów, wyróżnianych specjalnymi rabatami, promocjami i prezentami.

Cały regulamin sklepu internetowego www.Naturativ.pl znajdziesz tu
0

Polskie kosmetyki naturalne i ekologiczne z certyfikatem Natrue

Na czasie

-23% ekoAmpułka 5 - Pod Oczy

ekoAmpułka 5 - Pod Oczy

185 zł 142 zł
-23% Krem do twarzy na Noc 30+

Krem do twarzy na Noc 30+

140 zł 108 zł
-23% Krem do twarzy na Dzień 40+

Krem do twarzy na Dzień 40+

140 zł 108 zł
-23% Krem do twarzy 360°AOX

Krem do twarzy 360°AOX

192 zł 148 zł
-23% ekoAmpułka 2 - ANTI-AGING

ekoAmpułka 2 - ANTI-AGING

195 zł 150 zł

Naturativ - the power of pure

Prawdziwie
naturalny

Jedyna polska marka z certyfikatem NATRUE

Ekosensualny

Zmysłowo aromatyczny, boski w użyciu

Innowacyjny

Czerpiący z nowoczesnej naturalnej kosmetologii

Zrównoważony

Stworzony z troską o równowagę w środowisku naturalnym

Bestsellery

-23% Bogate Masło do Ciała HOME SPA

Bogate Masło do Ciała HOME SPA

89 zł 69 zł
TONIK 360°AOX

TONIK 360°AOX

56 zł
Żel pod Prysznic dla Mężczyzn

Żel pod Prysznic dla Mężczyzn

49 zł
Rewitalizujący Balsam do Rąk

Rewitalizujący Balsam do Rąk

39 zł
-23% Szampon do Włosów Ciemnych

Szampon do Włosów Ciemnych

49 zł 38 zł
-23% Płyn Micelarny

Płyn Micelarny

60 zł 46 zł

Na blogu

Zadbana mama, szczęśliwa mama to szczęśliwy maluch

Macierzyństwo zdecydowanie należy do kategorii najtrudniejszych życiowych wyzwań, z którymi musimy się zmierzyć. Z matczyną czułością darzymy swoje pociechy uczuciem bezinteresownym, bezgranicznym, a zatracając się w wychowaniu i pamiętając niemal o wszystkim, tak często zapominamy... o sobie samych. Te zdania piszę z pełną świadomością, ponieważ niejednokrotnie łapię się na tym, że czas jaki mam dla siebie to zaledwie kilka chwil w łazience, w porze, kiedy miasto śpi już na dobre. Dopiero wtedy, spoglądając na włosy, które zapomniały już czym jest chłodny dotyk fryzjerskich nożyc, a paznokcie z utęsknieniem szepcą imię kosmetyczki, u której jeszcze nie tak dawno mogłam szczycić się statusem stałej klientki, zaczynam się zastanawiać, w jakim kierunku zmierzam. Czy satysfakcjonuje mnie to, jak wyglądam? W końcu zadbana mama to szczęśliwa, pewna siebie i spełniona mama! A kiedy mama jest zadowolona, wtedy zyskuje na tym nie tylko maluch, ale i cała rodzina. Jeśli jesteś mamą, z pewnością, jak nikt inny wiesz, że do szczęścia potrzeba tak niewiele. Chwila pielęgnacji w zaciszu własnej łazienki przy użyciu najlepszych kosmetyków naturalnych - to jest to! Orzeźwienie zmysłów, katharsis dla ciała i duszy, czy może bardziej współcześnie - "reset" lub "restart" (w zależności od pory dnia), za sprawą ulubionych preparatów do pielęgnacji i relaksacji ciała, niosą za sobą odprężenie, odświeżenie i ogromne poczucie ulgi!
czytaj więcej
Regulamin Konkursu: Szczęśliwa Mama to szczęśliwe Dziecko!
§ 1 POSTANOWIENIA OGÓLNE Organizatorem Konkursu (dalej: „Konkurs”) jest spółka Naturativ Sp. z o.o., adres siedziby: Konstancin - Jeziorna 05-520, ul. Asnyka 2. Konkurs organizowany jest na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej. Konkurs trwa w okresie od 5 września 2019 do 12 września 2019 do godz. 23.59. Do dnia 19 września 2019 r. zostaną ogłoszone wyniki.

Regulamin Konkursu: Szczęśliwa Mama to szczęśliwe Dziecko!

Linia dla bobasów i dzieci Naturativ  - naturalna pielęgnacja, również dla całej rodziny
Spodziewasz się maleństwa, w Twoim domu zagościł nowy członek rodziny, a może Twoje dziecko ma już kilka lat? W tym momencie nie ma to znaczenia. Tobie po prostu zależy na naturalnej pielęgnacji swojego dziecka i szukasz odpowiednich wskazówek w tym zakresie. Zatem rozgość się - poznaj eko kosmetyki dla dzieci, dzięki którym zapewnisz im najlepszą pielęgnację - prosto od serca! Fenomen serii dla dzieci Naturativ, o której za chwilę przeczytasz, polega na jej uniwersalnym charakterze, a więc multizadaniowości - kosmetyki z tej linii pozwalają na wielokierunkową pielęgnację, a przy tym mogą je stosować WSZYSCY CZŁONKOWIE RODZINY - seria dziecinna została przygotowana z myślą o całej rodzinie, od nowonarodzonych maluszków po dorosłych wrażliwców!

Linia dla bobasów i dzieci Naturativ - naturalna pielęgnacja, również dla całej rodziny

Slow Aging – jak sprawić, aby nasza skóra starzała się wolniej?
Jeśli wejdziesz w wiek około dwudziestu lat możesz pomyśleć, że jeśli chodzi o wygląd Twojej skóry przeszłaś już przez najgorsze. Nigdy więcej wyprysków i nieznośnych zaskórników! Teraz będziesz się cieszyć nieskazitelną skórą! I to prawda, tak będzie przez kilka najbliższych lat - Twoja skóra będzie odpowiednio nawilżona: normalna, tłusta lub mieszana. W tym czasie pielęgnuj ją kosmetykami odpowiednimi dla tych typów skóry.

Slow Aging – jak sprawić, aby nasza skóra starzała się wolniej?

Rabat -20% na pierwsze zakupy!